Priemyselná zóna Xiaojingao, Qiaoxia, Yongjia, Zhejiang, Čína

[chránené e-mailom]

EN

Kurz ninja

Amirplay

Kurz ninja

Popis

Ninja Breakout je najnáročnejšia funkčná oblasť v trampolínovom parku a jej koncept pochádza zo súťažnej reality show „American Ninja Warrior“, ktorá sa teraz rozvinula do úplne nového športu. Projekt má hlavne špongiu, zavesené dvere, vychádzkový mostík, plávajúci mostík, krúžok na ruky, krúžok na nohy, kruhovú šmýkačku, hojdaciu tyč, vysoký uzol, sieťový barel, hojdacie lano, kladinu, rebrík a ďalšie funkčné predmety. zábavná a náročná sada beh, skákanie, lezenie a test rovnováhy ako jeden z fitness projektov zábavného typu


Ako hrať

Hráči cez beh, skákanie, lezenie, balansovanie a ďalšie akcie postupne cez všetky projekty a nakoniec sa dostanú na koniec stlačením tlačidla zastavenia času. Najrýchlejší hráč v časovom rekorde bude zaznamenaný na výsledkovej tabuli, aby ho mohli ostatní hráči vyzvať. Viacerí hráči budú postupne vyzvaní a vyhrá najkratší čas.


Hodnotová významnosť

Cvičenie na koordináciu celého tela, dokáže precvičiť prsné svaly, chrbtové svaly, brušné svaly a silu svalov končatín. V procese prelomenia získať rôzne skúsenosti, ako je vzrušenie, úspech, neúspech, môže obohatiť svoje pocity a skúsenosti. Precvičte si guráž hráča, posilnite sebavedomie a strategické myslenie, vytrvalosť a odhodlanie dosiahnuť cieľ. Použite zábavu na dosiahnutie športovej kondície, trénujte veľkosť svalov rúk a nôh, silné a silné, fyzickú silu ako bežní ľudia.


Bezpečnostné tipy

Ťahanie iných hráčov počas súťaže je zakázané.


údržba

Zamestnanci trampolínového parku by mali pravidelne udržiavať a testovať všetky zábavné zariadenia a mali by byť pravidelne udržiavané v súlade s kódom údržby a všetky zistené problémy alebo poškodenia by mali byť včas opravené a vymenené.

Zobraziť všetky fotografie
Prečo u nás
  • Konkurenčné úspory
  • Interný dizajnérsky tím
  • Profesionálna inštalácia
  • Získajte finančnú pomoc

Chcete sa dozvedieť viac o Jump Area?

Volajte: +86-15858526929
Položte otázku
Súvisiace predmety
prosím
odísť
správa
Domov
Produkty
E-mail
Kontakt