Priemyselná zóna Xiaojingao, Qiaoxia, Yongjia, Zhejiang, Čína

[chránené e-mailom]

EN

Penová jama

Amirplay

Penová jama

Regular play like

vertical leap, air flip, fall into the sponge pool, those are the cool expression of sports experts. in addition, the sponge pool also equipped with rock climbing area, walking flat belt, hanging rope, etc., so that player fully enjoy the excitement and excitement of falling from the air into the foam ocean.


bezpečnosť

Materials are non-toxic and environmental friendly, avoiding the use of materials containing formaldehyde and other toxic substances. The materials used should have a certain degree of stability to avoid the generation of pollutants due to changes in the external environment, such as temperature and humidity, during the operation of the park.

2.Tabuľka s bezpečnostnými pokynmi trampolínového parku by mala byť umiestnená vo vstupnej hale trampolín na viditeľnom mieste a v areáli aktivít v každom vhodnom rozsahu sú umiestnené tabule s bezpečnostnými pokynmi.

3.Včas upozorniť a zastaviť hráči trampolínového parku nedodržiavajú pravidlá preventívneho správania

4. Všetok personál, hliadková služba v celom areáli trampolínového parku, vykonáva dobrú prácu pri bezpečnostnej previerke.

Before entering the sponge pool need to confirm whether there are people in the pool, especially children, need to wait for each other ashore before entering

Forbidden to jump into the sponge pool in a diving position, once the head down, it is too late to cushion, very dangerous.


údržba

Sponge pool regularly clean up the bottom of foreign objects, 

Replace the damaged sponge cubes

Zamestnanci trampolínového parku by mali pravidelne udržiavať a testovať všetky zábavné zariadenia a mali by byť pravidelne udržiavané v súlade s kódom údržby a všetky zistené problémy alebo poškodenia by mali byť včas opravené a vymenené.


Zobraziť všetky fotografie
Prečo u nás
  • Konkurenčné úspory
  • Interný dizajnérsky tím
  • Profesionálna inštalácia
  • Získajte finančnú pomoc

Chcete sa dozvedieť viac o Jump Area?

Volajte: +86-15858526929
Položte otázku
Súvisiace predmety
prosím
odísť
správa
Domov
Produkty
E-mail
Kontakt