Priemyselná zóna Xiaojingao, Qiaoxia, Yongjia, Zhejiang, Čína

[chránené e-mailom]

EN

Detské prieskumné herné projekty

Amirplay

detské prieskumné herné projekty

Tréning rozvoja detí je navrhnutý podľa charakteristík detí, prostredníctvom vedeckej trojrozmernej kombinácie, aby vytvoril novú generáciu centra detských aktivít pre zábavu, šport, vzdelávanie, fitness ako celok. Prevažná väčšina detí rada vŕta, šplhá, šmýka sa, kotúľa, natriasa sa, hojdá, skáče, natriasa sa a väčšina tohto typu detského rozvojového tréningu pozostáva z prekračovania projektu, ktorý je postavený vo vertikálnom priestore a stavia sa rôzne rôznych obtiažností, super vzrušujúcich úrovní, aby deti zažili lezenie vo vysokej nadmorskej výške, pocítili vzrušenie z prekračovania prekážok. Zdokonaľujte vôľu detí, vyzývajte sa a stimulujte potenciálnu oblasť rozvoja detí. Vhodné predovšetkým pre deti a dospievajúcich vo veku 4-15 rokov.


bezpečnosť

Uistite sa, že výrobok má dokonalú povrchovú úpravu bez akýchkoľvek ostrých predmetov, tvrdých predmetov a iných vecí, ktoré môžu deťom ľahko ublížiť.

Lezenie a silové ťahanie po ochrannej sieti je zakázané.


Zoznam pravidelných kontrol bezpečnosti

či je otvorený bezpečnostný kanál a požiarny kanál. 

nedochádza k hromadeniu horľavých a výbušných nečistôt.

 či je v okolí nebezpečenstvo požiaru, neumiestňujte krby, elektrické ohrievače a iné vykurovacie zariadenia vedľa detského hracieho zariadenia.

či elektroinštalácia elektrifikačného zariadenia starne, potenciálne problémy so skratom.

Ďalšie bezpečnostné požiadavky, zábavné zariadenia by mali byť umiestnené bezpečnostné značky na potrebných miestach av pútavej polohe. Bezpečnostné značky sú rozdelené do štyroch typov, ako sú zákazové značky (červené), výstražné značky (žlté), pokyny (modré), výstražné značky (zelené). 


údržba

V prvom rade sa musí uistiť, že samotné zariadenie je čisté a upratané, či už sú vo vnútri úlomky alebo prach a na spodnej časti zariadenia, ak sú, odstráňte ich. 

V chladnom počasí je potrebné skontrolovať, či plastové diely nestarnú a nelámu.

Elektrické zariadenie by malo vždy skontrolovať, či je potrebné pridať alebo vymeniť mazivo, najmä systém tlaku oleja môže priamo ovplyvniť normálnu prevádzku zariadenia a systém tlaku vzduchu by mal skontrolovať, či nie sú zablokované vstupné a výstupné otvory vzduchového kompresora a valca. 

Elektrické zariadenia venujte pozornosť elektroinštalácii, musia trvať na týždennej kontrole obvodu, vymieňať starnúce diely a elektroinštaláciu, riešiť bezpečnostné riziká. 

                       

Zobraziť všetky fotografie
Prečo u nás
  • Konkurenčné úspory
  • Interný dizajnérsky tím
  • Profesionálna inštalácia
  • Získajte finančnú pomoc

Chcete sa dozvedieť viac o Jump Area?

Volajte: +86-15858526929
Položte otázku
Súvisiace predmety
prosím
odísť
správa
Domov
Produkty
E-mail
Kontakt